Biały montaż

Biały montaż Myślenice-Kraków

biały montaż Myślenice Kraków,łazienki,fliziarz

Biały montaż- jest określeniem montażu w łazienkach takich elementów jak umywali,wanny,kabiny prysznicowe,bidety ,misy klozetowe ,oraz baterie prysznicowe,umywalkowe ,wannowe i bidetowe. Żeby można było wykonać biały montaż musimy mieć w łazience wykonane odpowiednio wszystkie instalacje.

Instalacje które wykonuje hydraulik  sa to podejscia wody ciepłej i zimne do takich elementów jak baterie ,muszą  być tez wykonane podejscia kanalizacyjne do wszystkich użądzń sanitarnych.Coraz częsciej montuje się też baterie podtynkowe do wanny ,umywalki czy prysznica.Bateria podtynkowa jest instalowana przed układaniem płytek-flizowanie,a na płytki montujemy tylko elementy zewnętrzne takich bateri.

Również przed układaniem płytek wykonuje się montaz stelaży podtynkowych do mis klozetowych,bidetowych i umywalek,które montowane są  w wykutym otworze w scianie i póżniej tynkowane lub montowane po tynkach i jest wykonana zabudowa z płyt g-k (gips-karton).Po tak wykonanych instalacjach i ułożeniu płytek wykonuje się biały montaż. biały montaż w Myślenicach i Krakowie,wykończenia łazienek

Podczas remontu mieszkania,domu czy prac wykończeniowych w nowych miezszkaniach,domach ważne jest aby zaplanować wczesniej położenie wszystkich elementów sanitarnych w łazience lub wykonać projekt  takiej instalaci.

Podczas montowania misy klozetowej,bidetu czy umywalki ważne jest by zastosować podkładki z pianki by zapobiec pęknięciu ceramiki podczas przykrencania.

Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą wykonywanych przez naszą Firmę usług remontowo-budowlanych i wykończeniowych.

 biały montaż Myślenice Kraków,flizowanie Myślenice-Kraków,łazienki