wykończenia wnętrz domów Kraków

 Wykończenia wnętrz domów

 

 wykończenia WNĘTRZ-wykończenie-wykańczanie mieszkania

Oferujemy kompleksowe wykończenia wnętrz  domów  na terenie całej małopolski.Nasza oferta prac wykończeniowych jest skierowana zarówno do inwestorów prywatnych jak i do firm deweloperskich i instytucji .

Wykonujemy  kompleksowe wykończenia od stanu surowego do wykończenia wnętrz pod klucz.Dzięki współpracy ze składami budowlanymi i hurtowniami możemy swoim klientom zapewnić usługi wraz z materiałami w konkurencyjnych cenach.

wykończenia WNĘTRZ-wykończenie-wykańczanie mieszkania 

Nasza oferta obejmuje wszystkie prace związane z wykańczaniem wnętrz począwszy od instalacji hydraulicznych-elektrycznych,tynków  i wylewek aż po finalne wykończenie.W zakładce OFERTA mogą Państwo zapoznać się ze szczegółowym zakresem wykonywanych przez naszą firmę usług.

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami  możemy zapewnić kompleksowe usługi, a inwestor nie jest zmuszony tracić czas na poszukiwanie do każdej pracy innych wykonawców czy firm. Zaletą takiej organizacji jest odpowiedzialność za całą inwestycje jednego wykonawcy ,który udziela gwarancji na całość wykonanych prac.

Dokładamy wszelkich starań żeby oferowane przez naszą firmę usługi wykończenia wnętrz domów były na najwyższym poziomie i sprostały Państwa oczekiwaniom.  

Nasza Firma oferuje też kompleksowe remonty mieszkań i remonty domów.

Dziękujemy stałym klientom za okazane nam zaufanie ,a nowych klientów zapraszamy  do współpracy.